Asansör Revizyon

ASANSÖR REVİZYON

Binalardaki asansörler zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar; bu durumda hem seyahat kalitesini, hem binanın değer kaybetmesi açısından sistemin yenilenmesini gerektirir.

YNS Asansör, gelişen teknolojiye paralel, güvenli, verimli, konforlu, ekonomik ve estetik açıdan düzeyli sistemlerle mevcut tesisi yeniler.

Asansörlerde arabalar gibi ekonomik ömürlerini zamanla tamamlarlar. Mekanik aksamlar yıpranır ve arızalara neden olur. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hemde güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir. Binanız ve kişisel tercihlerinizle ilgili çok şey anlatır.

Bir modernizasyon size sadece estetik yenilik getirmez, yeni güvenlik standartları, daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük arızalanma oranı ve enerji tasarrufu da sağlar.

Asansör revizyonunun kullanıcılara getireceği pek çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında;

  •  Güvenli kullanım sağlanmış olur ki, asansör revizyonunda “güvenlik” en önemli avantajdır.
  •  Teknoloji ve tasarımların sürekli geliştiği ve çağı takip ettiği düşünüldüğünde ise, estetik ve şık bir görünüme sahip asansör, işlevselliğinin yanında görsel olarak da yapıya zenginlik katacaktır.
  • Revizyon yapılmış bir asansör, çok daha kolay çalışacaktır ki, bu durum kullanıcılarına konforu sağlamaktadır. Ayrıca, daha hızlı seyir, daha az bekleme, daha az arıza gibi pek çok avantaj ve konfor kullanıcılara sağlanmış olur.

Hızlı iletişim
  • 0 (212) 558 58 00
  • 0 (542)404 37 00
  • info@mapleasansor.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara